Trabzon’da Arabalı Sinema Etkinliği;

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından uzun süredir pandemi nedeniyle sinemaya gidemeyen vatandaşlara moral amacıyla “arabalı sinema” etkinliği düzenleniyor.

Sınırlı sayıda kontenjana sahip olan etkinliğe katılabilmek için önceden rezervasyon yapılması gerekiyor. Arabada Sinema Etkinliği Rezervasyonu için; BURAYA tıklayarak önceden yer ayırtabilirsiniz. Yada Trabzon Belediyesinin sitesinden takip edip yer ayırtabilirsiniz. Adres: www.trabzon.bel.tr

DEV EKRANLAR KURULUYOR
Yaklaşık 200 aracın alındığı alanda, çevreye rahatsızlık verilmemesi için sinema filminin sesi, radyo frekansıyla araç içinden dinleniyor. Sinema izlemek için alana gelenlere patlamış mısır ve meşrubat ikram ediliyor. Etkinlik kapsamında Yenimahalle’de bulunan İpekyolu Fuar Alanı’nda dev ekranlarda sinema sistemi kuruluyor. Ayrıca Trabzon ilçe merkezlerin de de arabalı sinema etkinliği düzenleniyor. Arabalı Sinema etkinliğinin nerede ve ne zaman olacağını BURAYA tıklayarak görebilirsiniz.

Dikkat edilecek hususlar:

  • Başvuru sırasında vereceğiniz telefon numarasına onay kodu gelecektir. Telefon numaranızı yazarken dikkatli olmalısınız.
  • Aracınız normal binek araç olmalıdır. Minibüs, kamyonet tarzı araçlar görüşü engelleyeceği için alınmayacaktır.
  • Dev ekrandan filmi izlerken, arabanızın radyosundan filmin sesini dinleyebileceksiniz.
  • Film başladığında aracınızın farlarını kapalı tutunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz