Creative kelimesi hemen her yerde duyar olduk karşımıza çıkan ajansların yarısı creative olarak hizmet vermekte iken bu Creative Ajans Nedir?

Öncelik olarak Creative ne anlama gelmektedir; ‘yaratıcılık yeteneği olan, zeka, düşünce ve hayal gücünden yararlanarak görülmeyen bir şeyi ortaya koyan ve çıkaran’ demektir.

Kimsenin aklına gelmeyeni yapan,çılgın ve değişik fikirler üretebilen ve yaratıcılık bakımından çokça gelişmiş olan kişilerin meydana getirdikleri yerlerdir.

Sıradan ajanslar müşterilerinin verdiği bilgiye ve isteğine  göre iş yaparken, Creative Ajans firmaların, markaların, yöneticilerin ve müdürlerin aklına gelmeyen yapamayacakları işleri yaparlar. Bu çalışmalarla da sevgili müşterilerini de daha ileri seviyelere taşımış olurlar.

Dijital dünyada yaşadığımız şu dönemde reklam ve planlama yapan ajansların yerini yeni tür  Creative ( yaratıcı ) ajanslar almaya başlamıştır.

Creative Ajans Ne Yapar?

Creative Ajans özellikle sosyal medyada ve internette virüs gibi yayılacak markalar yaratmakla ünlülerdir. Onlar beklenmedik bir şekilde tüketiciyi şaşırtırlar ve genellikle yarattıkları kampanyalar ve işler sayesinde markalara kısa ve uzun vadede hem word of mouth hem de viral yaratacak gücü toplarlar.

Kısaca anlatmak gerekirse Creative Ajans ; Web Tasarım , Grafik Tasarım, Seo , E-Mail Pazarlama, Bölgesel SeoSosyal Medya Yönetimi ve bir çok sektörde hiç denenmemiş stratejileri kullanarak, tüketicinin sevmediği geleneksel reklamcılığı alıp, çok farklı bir platforma dönüştürerek, tüketicinin reklam ürünlerinden zevk almasını, paylaşmasını ve konuşmasını sağlarlar.

Ayrıca Creative Ajansların bir diğer önemli yanı ise klasik giyim tarzının değilde, çalışanların kendilerini rahat hissedecekleri giyim tarzı olmasıdır.

Creative Ajans Hizmetleri

Creative Ajanslar interaktif ajansların verdiği hizmetler haricinde; marka danışmanlığı yapar, marka danışmanlığı firmanın ihtiyacı olan analiz ve hedef kitle doğrultusundaki tüm fikir ve tasarımların bütünüdür.

Creative Web Tasarım Hizmeti; Kurumsal veya herhangi bir markanın interaktif ortamda tanıtılması ve ihtiyacı olan web yazılımların üretilmesidir.

Web Tasarım Seo Hizmeti ve İnteraktif Reklam; marka için oluşturulan  web tasarım projesinin internet ortamında tanıtılması ve duyurulması çalışmalarının tümüdür. Bu çalışmaların başında, arama motoru optimizasyonu seo, ve adwords reklam çalışması yanı sıra hosting , domain, sunucu hizmetleride vermekteyiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz