SELAM…

Bir mekan düşünün, isteklerinize göre şekillenen… Açsanız mutfak, ders çalışacaksanız kütüphane, sohbet ihtiyacınızda cafe, kitap okumak istediğinizde eve dönüşen..
Evet pek tabi ev! Kitabınızı ve şömine yanında bir koltuk seçmişseniz, ilgili ve güler yüzlü personelinden içecek siparişi vermeniz sonrası bir parmak şaklatmasıyla hoooppp rahat bir ev ortamı. (ki bu benim en sevdiğim, kış mevsiminde tarçınlı salep tercihim, tavsiye ederim.)

Uzun sokağı seyreden bölümünün tavanında da diğerinde olduğu gibi en sevdiğimiz kitaplar tatlı birer dekor olmuş. Sadece görsel bi şölen değil bu cafe gerçekten kitaplarla olan bağınızı sağlamlaştırıyor. Kasada satışa sunulan kitap ayraçlarına bir göz atmalısınız, el emeği hayvan figürlü olanlar çok şirin. Ayrıca şirin olan bir başka şeyde not köşesi, mutlaka bir imzanızı bırakmalısınız. Özgün ve birazda muzip menüsünü görünce mini mizahında eğlenirken siparişinizi birazcık geciktirebilirsiniz.

Trabzonun bu hoş düşünmekten öteye geçen bu cafesiyle tanışalım. ‘’Çağdaş Kitap Cafe’’ emekleriniz karşılığını bulsun, kitaplara dost olduğunuz için teşekkürler.
Trabzon’da gidilmesi gereken bir mekânı önermek değil de kitaplara sarılmak gibi bir yazı… Gibisi fazla oldu düzenleyelim lütfen.

Minik bir rica; mutlaka okumalısınız dediğiniz kitaplar varsa yoruma yazar mısınız?
Sevgiyle kalın….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz